7/24 - Tatilde bir numara 0264 273 00 54 — 0545 602 54 54 ya da tıklayın sizi arayalim
Hakkımızda

%35 Kapora ver gerisini otobüste tamamla kampanyası ile misafirlerine muhteşem bir ödeme kolaylığı ve güven tazelemiştir, TATİLYA Tur tüm kültür turlarında kredi kartına Taksit yapma imkanı vermektedir. 
Haftalık tur programları hafta sonu değerlendirmek için ister konaklamalı hafta sonu turu isterseniz günübirlik turlarımız ile hafa sonunuzu değerlendirebilir yeni insanlarla tanışabilir ve gezeceğimiz bölgenin yöresel yemeklerini yiyebilir ve tecrübeli kokartlı rehberlerimizin önderliğinde bölge hakkında bilgiler alabilirsiniz .
Kültür Turları ile başlayan yolculuğunda maksimum misafir memnuniyetini hedeflemiş ve bu doğrultuda büyümeye devam eden TATİLYA Tur, Türkiye’nin dört bir yanına düzenlediği Kültür Turlarını her geçen gün arttırarak daha fazla misafiri TATİLYA Tur kalitesi ile buluşturmaktadır.
Her bütçeye ve zevke uygun Kültür Turlarımız ile bir yandan Türkiye’nin tarihi ve doğal güzelliklerini keşfederken diğer yandan birbirinden farklı plajlarında tatil keyfini yaşayabilirsiniz.
Seyahat acentemiz sizlerin yoğun ilgisi sayesinde her geçen gün hizmet kalitesini ve ürün yelpazesini genişleterek Anadolunun Bütün Bölgesi’nin önde gelen Seyahat Acenteleri arasına girmeyi hedeflemektedir.

Geniş bir hizmet ağına sahip olan Acentemiz, müşteri mutluluğunu ön planda tutan, deneyimli kadrosu, güvenilir kimliği ile çağdaş standartlarda hizmet veren örnek bir kuruluş olarak hizmet sunmaktadır.

BU YAZIYI PAYLAŞ
© 2023 Tatilyatur