7/24 - Tatilde bir numara 0264 273 00 54 — 0545 602 54 54 ya da tıklayın sizi arayalim

KAPADOKYA TURLARI

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

KAPADOKYA TURLARI

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtiçi
 • Alt Kategori :
  KAPADOKYA TURU
 • Süre :
  2 Gün

Rengarenk bitki örtüsü ile kimi zaman bir harikalar diyarını, kurak ve çorak görüntüsü ile kimi zaman bir çölü, dünyanın hiç bir yerinde bulunmayan 
peribacaları ile kimi zaman bir gezegeni hatırlatan görselliği ile Kapadokya'ya Güzel Atlar Diyarına gidiyoruz..

0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

KAPADOKYA TURLARI Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 2 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

4* 5* YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMA

 • 1 SABAH KAHVALTISI (AÇIK BÜFE/SET MENÜ)
 • 1 AKŞAM YEMEĞİ (AÇIK BÜFE/SET MENÜ)
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROF. REHBERLİK HİZMETİ
 • LUNCBOX PAKETİ
 • LÜKS OTOBÜSLER İLE ULAŞIM
 • OTOBÜS İÇİ İKRAMLARI
 • MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • OTELLERDE 1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
 • AÇIK BÜFE VEYA YÖRESEL YEMEKLERDEN OLUŞAN 1 AKŞAM YEMEĞİ
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM ÇEVRE GEZİLERİ
 •  

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • ÖĞLE YEMEKLERİ
 • TÜRK GECESİ
 • EKSTRA TURLAR

Yağmurun ve Rüzgarın Oluşturduğu, Periler Diyarı'nı Gezmeye Davet Ediyoruz. Testi Kebabı ve Kabak Çekirdeği Yemeden, Elma Çayının Tadına Bakmadan Dönmeyin. ''Her Ne Arar İsen, Kendinde Ara'' Diyen Hacıbektaş-i Veli'ye Gidiyoruz. Mühendislik Harikası Yeraltı Şehri’nde Kendinizden Geçeceksiniz. Güzel Atlar Diyarı Kapadokya Her Mevsim Bir Başka Güzel.

Tur Programı

1.GÜN :IHLARA VADİSİ–DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ-UÇHİSAR KALESİ-GÜVERCİNLİK VADİSİ-ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYESİ

. Sabah yolda alınan serbest kahvaltı sonrası, Tuz Gölünü panaromik görüyoruz, ilk durağımız Melendiz Irmağının oluşturduğu, içerisinde güvercinlikler ve kaya kiliselerininde bulunduğu 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi’ne gidiyoruz. Ihlara Vadisi içinde yapacağımız yürüyüş esnasında Ağaçaltı Kilisesi ve Yılanlı Kiliseyi de görüyoruz. sonrasında İkinci durağımız; düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği bir mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehri. İnsanların yerin altında yaptıkları bu ilginç şehri gezerken hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Yeraltı kentinin hemen ardından Uçhisar istikametine doğru yol alıyoruz. Güvercinlik Vadisini ve Uçhisar Kalesinin fotoğrafını çekip Öğle yemeğimiz için kaya oyma bir mekâna varıyoruz. Öğlen yemeğinin ardından çanak çömlek atölyesini gezip çömlek yapımı hakkında bilgi alıyoruz. Daha sonra Ügrüp te yer alan ve baş rölündeözcan deniz ve nurgülyeşilçayın rol aldığı asmalı konağı gezip fotoğraflama yaptıktan sonra Turasan şarap mahzenini gezip ürgüpte bulunan otelimize yerleşiyoruz. akşam yemeği otelde açık büfe olarak verilecektir. yemekten sonra düzenlenecek olan türk gecesi programı için yola çıkış programa katılmayan misafirlerimiz ürgüpte serbest zaman yapabilir veya otelde istirahat edebilir.

2.GÜN: ZELVE - PAŞABAĞI - ATV TURU -- GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ – TAŞ ATÖLYESİ – DEVRENT - KIZILIRMAK.

Değerli misafirlerimiz otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında valizlerimizle birlikte otelden ayrılıyoruz. İlk olarak kapadokya bölgesinin en eski ve en uzun süre kullanılmış yerleşim ve Hıristiyanlığın bölgede ilk yayılmaya başladığı yer olarak bilinen zelve vadisini geziyoruz ve sonrasına göreme ye doğru giderken yol üzerinde bulunan Kapadokya bölgesinde benzersiz olan mantar formundaki enteresan Peribacalarının bulunduğu Paşabağ Vadisini geziyoruz, aynı zamanda da Peribacası oluşumu ve gelişiminin de en iyi gözlenebildiği yerlerden birisidir. daha sonra göreme açık hava müzesine gidiyoruz. Müze kaya içine oyulmuş manastırlar, kiliseler, şapeller, yemekhaneler, mutfaklar ve yaşam alanlarından oluşmaktadır. müzeyi gezdikten sonra testi kebapı yemek için öğlen yemeğini alacağımız restarona doğru yol alıyoruz. öğlen yemeğinin ardından onxy değerli taş atölyesi ve devrenti gezip programımızı burda bitiriyoruz. kızılırmak kenarında vereceğimiz 40 dklık serbest zamandan sonra geri dönüş için yola çıkıyoruz.

 

Güvence Paketi
Planladığınız tatil öncesinde beklenmedik iptal durumlarına hazırlıklı olmak için 50 tl karşılığında satın alabilir , tura başlama gününüzün 72 saat öncesine kadar rezervasyonunu koşulsuz iade alabilirsiniz .

Ulaşım

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir. Turizm Belgelerine ve Özelliklerine Sahip.

(Abs Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv,Usb Sarj Aleti Soğutucudolap, Sıcak su)

15 + 1 Kişiye Kadar   MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

31 kişiye kadar lüks  Otokar SultanMaxi

46-54 kişi  MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna , Neoplan Tourliner-Cityliner

SUHAN OTEL

,

Kredi Kartı ve Havale / Eft

© 2023 Tatilyatur