7/24 - Tatilde bir numara 0264 273 00 54 — 0545 602 54 54 ya da tıklayın sizi arayalim

PAMUKKALE-SALDA-LAVANTA BAHÇELERİ

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

PAMUKKALE-SALDA-LAVANTA BAHÇELERİ

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtiçi
 • Alt Kategori :
  24-26 HAZİRAN PAMUKKALE-SALDA-LAVANTA TURU, PAMUKKALE LAVANTA SALDA
 • Süre :
  2 Gün

Turkuaz Sularda Bembeyaz Kumlarda Unutamayacağınız Bir Tatil Deneyimi İçin Sizleri Bekliyoruz. Salda Gölü’nün Ferahlığında, Pamukkale Travertenlerinin Süt Beyaz Havuzlarında ve Lavanta Bahçelerinin Güzel Kokusuyla Kısa Bir Tatil ve Görsel Şölene Davet Ediyoruz.

0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

PAMUKKALE-SALDA-LAVANTA BAHÇELERİ Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 2 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

4* 5* YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMA

 • 1 SABAH KAHVALTISI (AÇIK BÜFE/SET MENÜ)
 • 1 AKŞAM YEMEĞİ (AÇIK BÜFE/SET MENÜ)
 • SEYAHAT SİGORTASI
 • PROF. REHBERLİK HİZMETİ
 • LUNCBOX PAKETİ
 • LÜKS OTOBÜSLER İLE ULAŞIM
 • OTOBÜS İÇİ İKRAMLARI
 • MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • OTELLERDE 1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
 • AÇIK BÜFE VEYA YÖRESEL YEMEKLERDEN OLUŞAN 1 AKŞAM YEMEĞİ
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM ÇEVRE GEZİLERİ
 •  

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • ÖĞLE YEMEKLERİ
 • EKSTRA TURLAR

Tur Programı

1.Gün PAMUKKALE-TRAVERTENLER-KLEOPATRA HAVUZU-ANTİK KENT

Tatilya tur araç içi ikramlar ve konforlu otobüslerimiz ile yola çıkıyoruz . Sabah saatlerinde yolda alacağımız ekstra kahvaltı sonrası Pamukkaleye doğru devam ediyoruz .  

Sabahın ilk ışıkları ile rehberimizin eşliğinde Dünyada benzeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabada görülebilen, bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz. Travertenlerde yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli Ovası’na hakim manzarasıyla çektiğimiz fotoğraflar bizlere unutulmaz anılar olarak kalacaktır. Burada ki zamanımızı tamamladıktan sonra Laodikya Antik Kenti’ne geçiyoruz. Antik Kent’te kazı çalışmaları devam ettiği için izin verilen alanlarda gezimi gerçekleştiriyoruz. Gezimizin ardından öğle yemeğimizin için mola veriyoruz. Öğle yemeği molamızın ardından  Hierapolis Antik Kenti’ne doğru hareket ediyoruz. Burada Apollon Tapınağı ve onun hemen yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani Cin Aralığı’nı rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Daha sonra Anadolu’nun en iyi şekilde korunarak günümüzü gelmiş tiyatrolarından biri olan Hierapolis Tiyarosu’nu geziyoruz. Burada turumuza devam ederken şehrin ana caddesi Domityanus Kapısı ve Latin Binası’nı gezerken fotoğraflıyoruz.

İlk gün turumuzu tamamladıktan sonra konaklamak ve akşam yemeği için yola çıkıyoruz . ( Akşam yemeği set menü şeklinde fiyata dahildir )

2.Gün SALDA GÖLÜ-KUYUCAK KÖYÜ-LAVANTA BAHÇELERİ

Sabah otelimizde alacağımız (fiyata dahil )  açık büfe  kahvaltının ardından otelden ayrılarak Türkiye’nin 3. En derin gölü Salda Gölü’ne varıyoruz. Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen ve Mars’ı merak eden Salda’ya gitsin olarak nitelendiren Salda Gölü’nün bizi adeta büyüleyecektir. Bembeyaz kumları ve turkuaz rengindeki suyu ile bizi kendisine hayran bırakan Salda Gölü’nü rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Salda Gölü’nde eşsiz fotoğraflar çekebilmek ve o atmosferin tadını doyasıya yaşayabilmek için rehberimizin belirleyeceği zamana kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın bitimiyle Salda Gölü’ne veda ediyoruz. 

Salda Gölü’nün ardından Keçiborlu İlçesi’ne bağlı Kuyucak Köyü’ne varıyoruz. Köyün kerpiç evleri, kaldırım kenarlarındaki Lavanta öbekleri ile bizleri etkiliyor. Köyün yerli halkı geçimini genellikle lavanta üretiminden sağlıyor. Kuyucak Köyü yollarında ilerlemeye devam edince mor tarlaları gördüğümüz zaman gözlerimizi kapatıyor ve etrafı saran güzel lavanta kokusunu içimize çekiyoruz ve bu güzel kokunun tüm hücrelerimizi temizlediğini hissediyoruz. Yol boyunca ilerledikçe mor lavanta tarlalarını gördüğümüz zaman şok olmamak ve hayran kalmamak mümkün değil. Hemen kendimizi lavanta tarlalarının içine atıyoruz ve lavanta tarlalarında çalışan işçilerden işin inceliklerini izledikten ve öğrendikten sonra lavantalarımızı toplamaya başlıyoruz. Lavantalarımızı topladıktan sonra bu güzel manzarayı ve anı ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çekiyoruz. Lavanta tarlaları içerisinde fotoğraflarımızı çekip, yürüyüşümüzü gerçekleştirdikten sonra Lavanta ürünlerinden alışverişlerimizi gerçekleştirip bu güzel manzaraya öğle yemeğimizi almak üzere veda ediyoruz.

Güvence Paketi
Planladığınız tatil öncesinde beklenmedik iptal durumlarına hazırlıklı olmak için 50 tl karşılığında satın alabilir , tura başlama gününüzün 72 saat öncesine kadar rezervasyonunu koşulsuz iade alabilirsiniz .

Ulaşım

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir. Turizm Belgelerine ve Özelliklerine Sahip.

(Abs Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv,Usb Sarj Aleti Soğutucudolap, Sıcak su)

15 + 1 Kişiye Kadar   MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

31 kişiye kadar lüks  Otokar SultanMaxi

46-54 kişi  MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna , Neoplan Tourliner-Cityliner

BAĞBAŞI YAYLASI BUNGALOV OTEL

, Tatil Köyü

Denizli şehir merkezine 7 km'de bulunan teleferikle ulaşım sağlandığı bungalov evleri.

Kredi Kartı ve Havale / Eft

© 2023 Tatilyatur